TRANSPORT ŁODZI I JACHTÓW

Lokalizacja

Humańska 8
00-789 Warszawa

BAZA FIRMY

Reymonta 12
05-140 Serock

Godziny otwarcia

Pon – Pt 10:00 – 19:00
Sob – 10:00 – 15:00

Porozmawiajmy

533 301 444

Transport jachtu do Chorwacji

utworzone przez lip 13, 2022Porady, Transport Chorwacja, Transport łodzi

Od lat Chorwacja cieszy się niesłabnącą popularnością, jako wakacyjny cel podróży dla milionów ludzi z całej Europy. Trudno się dziwić, bowiem gwarantowana pogoda, przepiękne zabytki, wspaniałe widoki oraz niezwykle smakowita kuchnia sprawiają, że trudno wymarzyć sobie lepsze miejsce na spędzenie wakacyjnego wyjazdu. Na tym jednak nie koniec, bo Chorwacja okazuje się idealnym miejscem na zabranie swojego jachtu i zorganizowanie nawet kilkutygodniowej wyprawy. Dlaczego warto? Jak zorganizować transport jachtów do Chorwacji?

Transport jachtów do Chorwacji – dlaczego warto zabrać swoją jednostkę?

Chorwacja ma mnóstwo do zaoferowania nie tylko turystom, którzy chcą delektować się zabytkami, plażami i wspaniałym jedzeniem – czyli pasywnie spędzić wakacje, ale również takim, którzy preferują aktywne formy spędzania wolnego czasu. Do nich niewątpliwie zaliczają się właściciele jachtów, którzy często wręcz nie mogą już doczekać się nadejścia kolejnej okazji do wodowania swojej jednostki. Po zimie spędzonej na przygotowaniu do sezonu nie do pomyślenia jest, żeby jacht został w domu, a wakacje spędzić na wynajętej, nieznanej łajbie. Dlaczego to właśnie Chorwacja wydaje się idealnym miejscem na taką wyprawę?

Ten niewielki, nadmorski kraj może pochwalić się wspaniałymi warunkami do żeglugi. Nie chodzi tu wyłącznie o fenomenalne widoki, których może pozazdrościć większość krajów na świecie, ciepłej wody czy niemal zawsze przejrzystego nieba. Chorwacja to również możliwość pływania po spokojnym morzu i eksplorowanie setek spośród przybrzeżnych wysepek, do których nie da się dopłynąć większymi jednostkami. Decydując się na odwiedzenie Chorwacji ze swoim jachtem, możesz okryć miejsca i widoki praktycznie niedostępne dla większości i cieszyć się prawdziwie dziewiczą przyrodą, z dala od zgiełku i tłumów turystów. Bez obaw możesz również przez kilka tygodni przebywać i nocować na pokładzie – Adriatyk jest bardzo spokojnym morzem, nad którym burze i sztormy zdarzają się niezwykle rzadko. Począwszy od znanego niemal wszystkim Dubrownika, przez Makarską, Split, aż po Rijekę i Pulę – możesz kilometrami płynąć wzdłuż wybrzeża, odkrywać ciekawe miejsca i stale zmieniać otaczający Cię krajobraz. I to wszystko bez zbytniego oddalania się od brzegu. W dodatku przez cały czas korzystając z doskonale przygotowanej infrastruktury, ułatwiającej wypoczynek i umilającej czas spędzany na pokładzie. Pozostaje kwestia, jak się tam dostać ze swoją łodzią. 

Transport jachtu na lawecie do Chorwacji – wyzwania i przeciwności

Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci transport łodzi motorowych, żaglówek czy katamaranów, samodzielne zorganizowanie i przeprowadzenie takiego przedsięwzięcia potrafi być bardzo skomplikowane. Niezależnie od obranej trasy, czeka Cię przejazd przez 3 (Słowacja, Węgry, Chorwacja) lub 4 państwa (Czechy, Austria, Słowenia), z których każde różni się wymaganiami prawnymi dotyczącymi transportu jachtu lawetą, opłatami drogowymi, oznakowaniem lawety na drodze czy nawet dopuszczalną prędkością na autostradzie. Zapewne jadąc na wakacje, nie chciałbyś otrzymać mandatu za niedostosowanie się do jakiegoś z nieznanych Ci przepisów. Poza tym kilkudziesięciogodzinna podróż to raczej nie jest szczyt marzeń osób udających się na wakacje – nawet jeśli później możesz spędzić kilka tygodni na pokładzie. Powrót znów byłby sporym wyzwaniem. Na szczęście możesz skorzystać z naszych usług.

Transport łodzi motorowych, łodzi, jachtów i katamaranów – dlaczego z nami?

Twoje wakacje mogą wyglądać zupełnie inaczej – wystarczy, że się do nas zgłosisz, abyśmy za Ciebie zajęli się zorganizowaniem transportu Twojego jachtu do Chorwacji. Mamy w tym doświadczenie i posiadamy niezbędny sprzęt. Niezależnie od rodzaju łodzi, jaką zamierzasz ze sobą zabrać, zorganizujemy jej transport w taki sposób, aby dotarła na miejsce w niezmienionym stanie, umożliwiając Ci cieszenie się pełnią wakacji. Odbierzemy z Twojego domu (lub innego wskazanego miejsca) Twój jacht i zawieziemy go do konkretnej przystani na chorwackim wybrzeżu, a po wakacjach zrealizujemy bezpieczny transport łodzi z Chorwacji. Za tak wykonaną, profesjonalną usługę wcale nie zapłacisz niebotycznych sum, z kolei możliwość spokojnego wypoczynku, bez całego stresu związanego z tak długim i wyczerpującym przejazdem jest bezcenna. Odmień tegoroczne wakacje i pozwól sobie na niezapomniane chwile na pokładzie własnego jachtu w przepięknym otoczeniu, jakie gwarantuje Ci chorwackie wybrzeże. To zdecydowanie będą niezapomniane przeżycia.

Wszystkich zainteresowanych transportem jachtu do Chorwacji lub z Chorwacji zapraszamy do kontaktu:

Tel:
533 301 444
E-mail:
yacht.biuro@gmail.com