TRANSPORT ŁODZI I JACHTÓW

Lokalizacja

Humańska 8
00-789 Warszawa

BAZA FIRMY

Reymonta 12
05-140 Serock

Godziny otwarcia

Pon – Pt 10:00 – 19:00
Sob – 10:00 – 15:00

Porozmawiajmy

533 301 444

Transport jachtów Gdynia Gdańsk

utworzone przez paź 7, 2022Porady, Transport łodzi

Zorganizowanie transportu jachtu czy łodzi potrafi być sporym wyzwaniem. Nie każdy dysponuje odpowiednim zapleczem, w postaci lawety czy pojazdu, który poradzi sobie z jej uciągnięciem, a poza tym wymagane jest prawo jazdy odpowiedniej kategorii. Sama kilkuset kilometrowa podróż z takim ładunkiem również do najprostszych nie należy. Jak więc ułatwić sobie taką wyprawę?

Transport łodzi motorowych i jachtów – dlaczego nie zawsze jest łatwo?

Wystarczy rzut oka na łódź czy jacht, by dostrzec, jak duże i ciężkie potrafią być to maszyny – szczególnie w porównaniu z samochodem osobowym. Nie tylko problemem są ich gabaryty, wymuszające stosowanie dwuosiowych lawet, wiąże się z posiadaniem odpowiedniego prawa jazdy, ale również sama masa własna łodzi nie ułatwia sprawy. Musisz dysponować samochodem o odpowiedniej mocy, masie własnej umożliwiającej ciągnięcie tak dużego ładunku, a także umiejętnościami pozwalającymi na manewrowanie i odbycie nierzadko wielogodzinnej podróży. Już samo wciągnięcie łodzi na lawetę i bezpieczne jej wodowanie potrafi być bardzo skomplikowane, a chwila nieuwagi czy pomyłka wystarczą, by sprowokować kosztowne uszkodzenia. Mówimy tu o maszynie wartej kilkaset tysięcy złotych, nie ma więc mowy o jakichkolwiek uszkodzeniach czy niedociągnięciach, bo każde oznaczałoby spore wydatki. Na szczęście transport jachtu na lawecie Gdynia można przeprowadzić znacznie łatwiej.

Transport jachtów w Trójmieście – zdaj się na fachowców!

Jeśli stoisz przed wyzwaniem, jakim niewątpliwie jest przetransportowanie świeżo zakupionej łodzi, jachtu czy motorówki, albo po prostu planujesz ją zawieść w wybrane na wakacyjny wyjazd miejsce, to zdecydowanie najłatwiejszym i najbezpieczniejszym sposobem będzie skorzystanie z usług profesjonalistów. Przygotują oni Twoją łódź do podróży, zabezpieczą ją przed uszkodzeniami, a także sprawnie i terminowo dowiozą w wyznaczone miejsce. Nie musisz się przejmować ani gabarytami, ani odpowiednią lawetą, ani nawet mocą czy parametrami samochodu wykorzystanego jako holownik. Wszystkim zajmą się osoby, które na co dzień wykonują podobne zadania. Taki transport łodzi w Gdańsku, Trójmieście i innych częściach pomorza oferują pracownicy naszej firmy  Trans Jacht. Zorganizują krok po kroku, pomogą w optymalizacji trasy oraz zabiorą z wyznaczonego miejsca każdy rodzaj łodzi czy jachtu. Tobie pozostaje jedynie spędzenie wakacji marzeń zgodnie z planami i bezpieczny powrót do domu. Zdecydowanie warto sięgnąć po fachowców i uniknąć stresu i kłopotów podczas wyjazdu na wakacje – w końcu są one tylko raz w roku!|
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem  533 301 444