TRANSPORT ŁODZI I JACHTÓW

Lokalizacja

Humańska 8
00-789 Warszawa

BAZA FIRMY

Reymonta 12
05-140 Serock

Godziny otwarcia

Pon – Pt 10:00 – 19:00
Sob – 10:00 – 15:00

Porozmawiajmy

533 301 444

Transport Jachtów

Dlaczego my

Piękny jacht czy wysokiej klasy łódź to duma dla swojego właściciela. Czas spędzany na jeziorze czy morzu to również doskonały wypoczynek, przygoda i okazja do obcowania z bliskimi i przyjaciółmi. Dla większości posiadaczy kłopotliwy okazuje się jednak przewóz i  transport  jachtów w wybrane miejsce. Na szczęście, podejmując współpracę z nami, nie musisz się już niczym więcej przejmować – zajmiemy się tym kompleksowo, a Tobie pozostanie jedynie wybranie odpowiedniej destynacji.

Transport jachtów – niełatwe zadanie 

Samodzielny transport jachtu na lawecie dla wielu okazuje się niemal niewykonalnym zadaniem. Po pierwsze – nie każdy dysponuje lawetą, umożliwiającą tego rodzaju transport. Wiele osób dochodzi do wniosku, że posiadanie takiej przyczepy tylko po to, by raz czy dwa razy w roku przewieźć nią łódź, jest całkowicie pozbawione sensu. To nie tylko koszt, ale również miejsce zajmowane przez lawetę. Po drugie – nie każdy potrafi prowadzić samochód, do którego podpięta jest duża i ciężka łódź czy jacht. Holowanie przyczepy za samochodem wymaga dodatkowych umiejętności i wcale nie jest takie proste – szczególnie cofanie. Po trzecie – nie każdy ma odpowiednie prawo jazdy (B+E) i nie ma wystarczająco motywacji, by je zdobyć. Dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z pomocy fachowców.

Transport łodzi z nami – dlaczego warto?

Od lat zajmujemy się przewożeniem i transportem łodzi, przewozem jachtów czy motorówek. Dzięki temu mamy pewność, że naszym klientom jesteśmy w stanie zaproponować właściwie każdą usługę – niezależnie od miejsca, do którego chcesz zawieść swoją łódź. Swoimi usługami obejmujemy całe terytorium Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie także przewieźć niemal każdą dowolną łódź, czyli zdecydowaną większość modeli spotykanych na naszym rynku. Dysponujemy sprzętami przeznaczonymi do transportu i różnymi rodzajami przyczep – tak, by dopasować idealne rozwiązanie do posiadanej przez Ciebie łodzi. Każdy wykonywany przez nas transport łodzi motorowych, jachtów i żaglówek objęty jest ubezpieczeniem i wykonywany przez naszych doświadczonych pracowników, dzięki czemu możesz spokojnie udać się dowolnym środkiem komunikacji do wybranej przystani i oczekiwać na swoją łódź.

Dokładamy starań, by pomimo profesjonalnych usług świadczonych zgodnie z wymaganiami prawnymi i ubezpieczeniem, nasza oferta była konkurencyjna cenowo. Zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami i indywidualnej wyceny transportu, jaki potrzebujesz.

Pozdrawiamy
Załoga Trans