TRANSPORT ŁODZI I JACHTÓW

Lokalizacja

Humańska 8
00-789 Warszawa

BAZA FIRMY

Reymonta 12
05-140 Serock

Godziny otwarcia

Pon – Pt 10:00 – 19:00
Sob – 10:00 – 15:00

Porozmawiajmy

533 301 444

Import Jachtów

Sprowadzanie Jachtów i łodzi z USA 

Znajdź z nami swoją wymarzoną łódź i wypłyń na pełen wrażeń rejs! 

Stany Zjednoczone to wyśmienite miejsce dla wszystkich żeglarzy, nic więc dziwnego, że pod względem bogactwa jachtów i łodzi żaden inny kraj im nie dorównuje. Ponadto dzięki bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze żeglarskiej, jachting jest dla mieszkańców Ameryki świetnym i bardzo popularnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Dlatego Amerykanie często wymieniają modele jachtów i łodzi na coraz to nowsze, sprzedając stare po atrakcyjnej cenie.

Dlatego jeśli szukają Państwo jednostki pływającej, która wyróżnia się nietuzinkowym designem, o świetnych parametrach oraz wykonanej z najwyższej jakości materiałów import łodzi z USA będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. 

Sprowadzenie łodzi zza oceanu

Obecnie sprowadzenie jachtu czy też łodzi ze Stanów Zjednoczonych może okazać się bardziej opłacalne, niż zakup takiego samego modelu w Europie, wraz z kosztami transportu.

Niestety, import jachtów i łodzi z USA jest procesem skomplikowanym i czasochłonne. W przypadku samodzielnej próby, zadanie takie może okazać się utrudnione, a czasem wręcz niemożliwe. Dlatego warto powierzyć takie zlecenie profesjonalnej firmie, z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w imporcie jednostek pływających.

Bez względu na to, czy interesuje Państwa łódź motorowa, łódź żaglowa, motorówka kabinowa, jacht motorowy, ponton, czy jakakolwiek inna jednostka pływają, nasza firma Jacht Trans oferuje pełne wsparcie i pomoc, począwszy od znalezienia i zakupu wymarzonego modelu, aż po transport łodzi z USA do Polski.

Znajdziemy dla Państwa każdy model łodzi czy też jachtu, od najprostszego, po innowacyjny, nowoczesny, z bogatym wyposażeniem, a także najbardziej luksusowy w swojej klasie od najlepszych światowych producentów, tj. Sea Ray, Quicksilver, Bayliner, Rinker, Monterey, Chris Craft, Regal, Carver, Catalina oraz wiele innych.

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo łodzie używanej, czy też nowej nasza firma zapewni Państwu kompleksową obsługę, dopełni wszelkich formalności i dostarczy w stanie zakupiony sprzęt w stanie nienaruszonym do wybranego portu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości procedur z zakresu logistyki międzynarodowej, gwarantujemy szybki, sprawny, bezpieczny i legalny import jachtów oraz łodzi do naszego kraju. 

W ramach kompleksowych usług zapewniamy:

  • fachowe doradztwo w zakresie wyboru jednostki pływającej,
  • zakup wskazanej łodzi / jachtu w domach aukcyjnych, portalach poświęconych łodzią,
  • Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności,
  • transport łodzi lub jachtu z USA do Polski

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, które osiągamy poprzez zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi.

Dzięki szerokim kontaktom w Stanach Zjednoczonych, jeszcze przed zakupem jesteśmy w stanie łodzie szczegółowo sprawdzić.

Ponadto nasz kompetentny i wysoce wykwalifikowany zespół bierze pełną odpowiedzialność za bezpieczny transport jednostek pływających do wybranego europejskiego portu, gwarantując tym samym pomyślną realizację nawet najbardziej wymagających zleceń.